wait please
شکیبا باشید
زیست فناوری کوثر
زیست فناوری کوثر

MLPA

روش MLPA یک تکنیک مولکولی است که در سال 2002 توسط MRC-Holland تشخیص سریع و دقیق تعداد نسخه ژنی (deletion/duplication) و حتی جهش های نقطه ای در طیف وسیعی از بیماری های ژنتیکی انسانی جهت توسعه یافته است.

این روش قادر به سنجش کمی DNA و بررسی تعداد نسخه ژنی (gene dosage) در 40 تا 50 محل مختلف در یک واکنش PCR می باشد. به همین منظور با طراحی مجموعه ای از پروب ها که هرکدام مکمل ناحیه مشخصی از ژنوم می باشند تعداد نسخه ژنی در یک منطقه را می توان مشخص نمود. اساس این روش بر پایه هیبرید شدن هر جفت پروب با توالی مشخصی در ژنوم به صورت اختصاصی می باشد. به طوریکه حتی تغییر یک نوکلئوتید در محل اتصال دو پروب قابل شناسایی است و از این خصوصیت می توان برای طراحی پروب های اختصاصی جهت بررسی جهش های نقطه ای شناخته شده استفاده کرد.

برترین مزیت MLPA آن است که می توان تعداد نسخه ژنی نامشخص را راحت و سریع مشخص کرد، در صورتی که در روش های مشابه مثل Real time می بایست محل مورد بررسی برای حذف و اضافه شدگی از قبل مشخص باشند.

شرکت زیست فناوری کوثر، نماینده انحصاری فروش کیت های MLPA در ایران، با سابقه طولانی در فناوری MLPA به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ژنومیکس و با تجربه ای گسترده در تشخیص جهش های ژنی، مفتخر است اعلام نماید که علاوه بر فروش کیت های MLPA از شرکت MRC Holland، آماده ارائه انواع خدمات MLPA از جمله حل مشکلات کاربران و آموزش آنها، خواندن نمونه های MLPA، تفسیر نتایج و حتی ارائه DNA های کنترل، با سرعت بالا و کیفیت برتر توسط کارشناسان آموزش دیده حرفه ای ارائه می دهد.  

این امکان وجود دارد که در صورت فوری بودن نمونه، نتایج MLPA طی پنج روز کاری پس از تحویل نمونه، به ایمیل شما ارسال شود و در صورت بروز هرگونه مشکل در این فرآیند، تیم پشتیبانی فنی ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی می باشند.

 

ویژگی­ ها و مزایا

  • تشخیص تغییرات تعداد کپی در 40 تا 50 محل مختلف به صورت همزمان
  • تعیین میزان متیلاسیون DNA ژنومی
  • خدمات با کیفیت بالا

 

 برای دریافت فرم های MLPA روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

تمامی فرم هایی که دارای بخش رسم شجره نامه می باشد، ارسال شجره نامه الزامی است.

 

 برای آگاهی از قیمت ارسال نمونه اینجا کلیک نمایید.

 برای آگاهی از شرایط ارسال نمونه اینجا کلیک نمایید.

آدرس: تهران،بالاتراز میدان فاطمی، خیابان ایرنا (مجلسی سابق)، پلاک 41، طبقه 3، شرکت زیست فناوری کوثر    
کد پستی: 1595645513   
تلفن: 88939150-021 و 88939139-021      
ایمیل: Kawsar_biotech@yahoo.com      

 

مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی زیست فناوری کوثر
logo-samandehi
زیست فناوری کوثر
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به زیست فناوری کوثر می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...