wait please
شکیبا باشید
زیست فناوری کوثر
زیست فناوری کوثر

DNA Sequencing

توالی یابی DNA فرآیندی است که به تعیین توالی اسید نوکلئیک و ترتیب نوکلئوتیدها در DNA می پردازد. تعیین توالی Sanger یک روش تعیین توالی DNA نسل اول است که علی رغم مزایای تکنیک های نسل بعدی (NGS)، جهت تایید نتایج  این تکنیک ها و همچنین پوشاندن ضعف برخی از محل ها توالی یابی شده توسط روش NGS، یک تکنیک ارزشمند در هر آزمایشگاه ژنومیک بالینی است.

شرکت زیست فناوری کوثر با سابقه طولانی در فناوری تعیین توالی به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ژنومیکس، خدمات Sequencing DNA را به مشتریان با سرعت بالا و کیفیت برتر توسط کارشناسان آموزش دیده حرفه ای ارائه می دهد.

نتایج تعیین توالی طی سه روز کاری پس از تحویل نمونه، به ایمیل شما ارسال خواهد شد و در صورت بروز هرگونه مشکل در این فرآیند، تیم پشتیبانی فنی ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی می باشند.

همچنین یک تیم حرفه ای Bioinformatics نیز در صورت درخواست شما آماده است تا داده های تعیین توالی شما را در کوتاه ترین زمان مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و تفسیر نمایند. 

از دیگر خدمات شرکت در راستای رضایت مندی مشتریان، بررسی غلظت و کیفیت نمونه DNA ارسال شده توسط مشتری می باشد. در صورتی که غلظت یا کیفیت نمونه برای تعیین توالی کمتر از حداقل مورد نیاز باشد، هیچ گونه هزینه ای بابت این خدمت گرفته نمی شود و بلافاصله به مشتریان اطلاع داده می شود تا از پرداخت هزینه خودداری کنند و برای حل مشکل در اسرع وقت اقدام نمایند.

 

ویژگی­ ها و مزایای خدمات تعیین توالی در این مرکز

  • هزینه مناسب
  • کیفیت بالای نتایج
  • سرعت بالای جواب دهی
  • قابلیت تعیین توالی با ارسال محصول PCR
  • قابلیت تعیین توالی با ارسال DNA ، خون، بافت و ...

خدمات تعیین توالی 

  • خوانش محصولات PCR
  • انجام تعیین توالی با پرایمر های مورد نظر
  • آنالیز نتایج تعیین توالی 

 

 برای دریافت فرم خدمات تعیین توالی اینجا کلیک نمایید.

 برای آگاهی از قیمت ارسال نمونه اینجا کلیک نمایید.

 برای آگاهی از شرایط ارسال نمونه اینجا کلیک نمایید.

 

رسالت مجموعه :

هدف ما رسیدن به جایگاه والا از نظر تنوع و کیفیت تولیدات و ارائه خدمات تخصصی، انتقال دانش، صادرات محصولات تولیدی  براساس تجربه و تحقیقات ملی در عرصه داخلی و بین المللی می باشد. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم به عنوان یکی از شرکتهای پیشگام در زمینه فعالیت های فوق کارنامه قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم و استاندارد ملی در زمینه های فوق را ارتقاء ببخشیم.
 ایمان و استواری در راه رسیدن به هدف، با توکل به ایزد یکتا و نیز همکاری پرسنل جوان و ماهر برای رسیدن به فردایی بهتر همراه با آخرین تحولات علمی و تحقیقاتی با کیفیت بالا در ایران عزیز می باشد

نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی زیست فناوری کوثر
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی زیست فناوری کوثر
logo-samandehi
زیست فناوری کوثر
عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، میدان فاطمی ابتدای خیابان جویبار، پلاک ۵۶، طبقه ۸، واحد ۱۵، شرکت زیست فناوری کوثر    
کد پستی: 1595645513   
تلفن: 88939150-021 و 88939139-021      
ایمیل: Kawsar_biotech@yahoo.com      

 

© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به زیست فناوری کوثر می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...